Iniciativa pro snížení rizika chybného propojení

ENFit™ je výsledkem globální iniciativy asociace GEDSA, ve které přední světoví výrobci a dodavatelé zdravotnických prostředků spolupracovali na vývoji a zavedení nových konektorů pro systémy enterální výživy v souladu s normou ISO 80369-3: 2016.

Náš život a naše zdraví jsou ty nejdůležitější hodnoty

Ve světě byly prokázány případy pochybení zdravotníků při propojování různých systémů pro aplikaci výživy a léčivých přípravků pacientovi. Chybné propojení mělo za následek vážné dopady na životy a zdraví pacientů.* Z tohoto důvodu byla započata iniciativa, jejímž cílem bylo takovým situacím v budoucnu předejít.

Nutricia plně podporuje tento přístup, proto je veškeré portfolio Flocare® vybaveno konektory ENFit™. Naše systémy enterální výživy mají konektory ENFit™, díky kterým lze předejít riziku chybného připojení.

*stayconnected.org

 

Požadujte ENFit™ u veškerých prostředků pro podávání enterální výživy

ENFit™ přináší možnost sjednocení a standardizace konektorů u aplikačního materiálu enterální výživy. Díky nekompatibilitě ENFit™ s konektory ostatního zdravotnického materiálu je eliminováno riziko lidského selhání při poskytování zdravotní péče pacientovi.
Veškerý ENFit™ aplikační materiál spolu propojíte snadno a rychle. ENFit™ však nelze přímo spojit s ostatními typy konektorů, čímž je eliminována možnost chybného propojení (např. s prostředky pro podávání parenterální výživy, s intravenózními nebo Luer systémy).

 

Usnadněte si práci a mějte jistotu, že je pacient v bezpečí.

Přechod na systém ENFit™

The new design standard impacts the entire enteral feeding system.

Podívejte se na videa jak propojit systém ENFit™

Podívejte se jak propojit ENFit™ s různými systémy aplikačních prostředků enterální výživy. Naučte se, jak se používají přechodné konektory.